ForumArena

Hosgeldin ziyaretçi eger uyeysen hemen giris yap!eger uye deilsen henen firsatlardan yararlanmak icin uye ol!Ustelik yakinda sitemizde ücretsiz oyun promo kodlari dagitilacaktir!

Join the forum, it's quick and easy

ForumArena

Hosgeldin ziyaretçi eger uyeysen hemen giris yap!eger uye deilsen henen firsatlardan yararlanmak icin uye ol!Ustelik yakinda sitemizde ücretsiz oyun promo kodlari dagitilacaktir!

ForumArena

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paylaşmayi Hedef Seçen Dostların Mekanı...

Moderatör Alımları Kapanmıştır... Artık Vip Üye Rankı Verilecek...
ForumArena Kullanıcılarına İyi Forumlar Diler...

En son konular

» Forum Aktifliği
S2 Son Silah | Mermi Çoğaltma [ TAKTİK ]  EmptyCuma Kas. 11, 2016 1:03 pm tarafından musdafakfl

» Transformice E-posta Onay Kodu Gelmeme Sorunu [ÇÖZÜM]
S2 Son Silah | Mermi Çoğaltma [ TAKTİK ]  EmptyPaz Ocak 17, 2016 3:45 pm tarafından ErenYtsfdgf

» PointBlank Moderatörü
S2 Son Silah | Mermi Çoğaltma [ TAKTİK ]  EmptyC.tesi Mart 08, 2014 12:43 pm tarafından mehmetömürhan

» Bedava Çar
S2 Son Silah | Mermi Çoğaltma [ TAKTİK ]  EmptyC.tesi Mart 08, 2014 12:40 pm tarafından mehmetömürhan

» \Pß/kask skinleri
S2 Son Silah | Mermi Çoğaltma [ TAKTİK ]  EmptyÇarş. Şub. 12, 2014 8:34 am tarafından tunaykuruan

» S2 Son Silah İllegal TP-Altın Ve Kd Kasmak [Sınırsız Çar Açmak] =>
S2 Son Silah | Mermi Çoğaltma [ TAKTİK ]  EmptySalı Ocak 21, 2014 9:11 pm tarafından mekses21

» s2 son silah hızlı level atlama
S2 Son Silah | Mermi Çoğaltma [ TAKTİK ]  EmptyC.tesi Ağus. 10, 2013 1:46 pm tarafından STReSss

» Adobe Photoshop CS3/CS/CS5 İçin Yeni Ek Program Koleksiyonu (ENG/2010)
S2 Son Silah | Mermi Çoğaltma [ TAKTİK ]  EmptyPerş. Tem. 18, 2013 2:19 pm tarafından resid123456789

» Forum Duyuru:38 Belanın Yetkisi Alınmıştır
S2 Son Silah | Mermi Çoğaltma [ TAKTİK ]  EmptyPtsi Mayıs 06, 2013 2:30 pm tarafından ĝεπç Ŧβ

Kimler hatta?

Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 106 kişi C.tesi Tem. 29, 2017 8:35 pm tarihinde online oldu.

4 posters

S2 Son Silah | Mermi Çoğaltma [ TAKTİK ]

ĝεπç Ŧβ
    ĝεπç Ŧβ
    Askeri Komutan
    Askeri Komutan

Rep Puani : 2
    Nerden : Bana “kartali veya cimbomu tut cennete gireceksin” deseler, ben bir Fenerbahçeli olarak ” cehenneme girmeye razıyım ” derim.

S2 Son Silah | Mermi Çoğaltma [ TAKTİK ]  Empty S2 Son Silah | Mermi Çoğaltma [ TAKTİK ]

Mesaj tarafından ĝεπç Ŧβ Perş. Kas. 15, 2012 4:56 pm

MERHABA ARKADAŞLAR NE PAYLAŞCAMI MERAK EDİYORSANIZ HEMEN BAHSEDİYİM BUGÜN SİZLERE MERMİ COĞALTMA VE SINIRSIZ MERMİ TAKİĞİNİANLATACAGIM CEHAT ENGİNE GİBİ PROGRAMLARA GEREK DUYMADAN!HERŞEYİ OKUYUN
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar size bahsetcem taktikle silahınızın mermisi sınırsız derecede coğalcak... ben 1000 mermi yaptım ondan sonra jarjör mermisi yok oldu aynen şöle yazıyordu snip silahında 5/ böle boştu jarjör değiştirsem bile aynı yani sınırsız oldu sunu sölemek gerekirse 1000 mermi yaptıgınızde merminiz sınırsız şimdi sizlere anlatam.1
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ADIM1:HERHANGİ BİR ODAYA GİRİN ÇATIŞMA ESNASINDA ÖLEN KİŞİNİN SİLAHINA BAKIN EĞER SİZİN SİLAHINIZLA AYNISI İSE ŞİMDİ YAZICAKLARIMI İYİ OKUYUN.
    ADIM 2 DİYELİMKİ SİZİN ELİNİZDE M4A1 VAR DİYELİM ÖLDÜRDÜNÜZ KİŞİDE YA DA SİZİN TAKIMINIZDA YADA ONLARIN TAKIMINDA ÖLEN KİŞİNİN SİLAHIYLA AYNIYSA ÖLEN KİŞİNİN SİLAHIN ÜSTÜNE İYİCENE GİDİN TAM ÜSTÜNDE DURUN
    ADIM 3 SİLAHIN ÜSTÜNE GİDİNCE ZATEN SİLAH DEĞİŞTİRMEK İÇİN G TUSUNA BASIN DER TAM ÜSTÜNDE OLDUGUNUZDAN EMİN OLUNCA G YE BASIN SONRA MERMİYE BAKIN.
    musdafakfl
    musdafakfl
    Admin
    Admin

Rep Puani : 9

S2 Son Silah | Mermi Çoğaltma [ TAKTİK ]  Empty Geri: S2 Son Silah | Mermi Çoğaltma [ TAKTİK ]

Mesaj tarafından musdafakfl Perş. Kas. 15, 2012 5:06 pm

saol
    тєχαѕ™
    тєχαѕ™
    Moderator
    Moderator

Rep Puani : 0

S2 Son Silah | Mermi Çoğaltma [ TAKTİK ]  Empty Geri: S2 Son Silah | Mermi Çoğaltma [ TAKTİK ]

Mesaj tarafından тєχαѕ™ Cuma Kas. 16, 2012 6:44 pm

Resimleri Sadece Adminler Görebilir Diye Bir Ayar Yapılmış Noldu Sad
    xByKaTLeDeNx
    Banned!
    Banned!

Rep Puani : 0

Mesaj tarafından xByKaTLeDeNx Cuma Kas. 16, 2012 7:18 pm

+++++++++++++++

Forum Saati Cuma Nis. 26, 2024 3:39 pm