ForumArena

Hosgeldin ziyaretçi eger uyeysen hemen giris yap!eger uye deilsen henen firsatlardan yararlanmak icin uye ol!Ustelik yakinda sitemizde ücretsiz oyun promo kodlari dagitilacaktir!

Join the forum, it's quick and easy

ForumArena

Hosgeldin ziyaretçi eger uyeysen hemen giris yap!eger uye deilsen henen firsatlardan yararlanmak icin uye ol!Ustelik yakinda sitemizde ücretsiz oyun promo kodlari dagitilacaktir!

ForumArena

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paylaşmayi Hedef Seçen Dostların Mekanı...

Moderatör Alımları Kapanmıştır... Artık Vip Üye Rankı Verilecek...
ForumArena Kullanıcılarına İyi Forumlar Diler...

En son konular

» Forum Aktifliği
Icy Tower Nedir? Nasıl İndiririm? EmptyCuma Kas. 11, 2016 1:03 pm tarafından musdafakfl

» Transformice E-posta Onay Kodu Gelmeme Sorunu [ÇÖZÜM]
Icy Tower Nedir? Nasıl İndiririm? EmptyPaz Ocak 17, 2016 3:45 pm tarafından ErenYtsfdgf

» PointBlank Moderatörü
Icy Tower Nedir? Nasıl İndiririm? EmptyC.tesi Mart 08, 2014 12:43 pm tarafından mehmetömürhan

» Bedava Çar
Icy Tower Nedir? Nasıl İndiririm? EmptyC.tesi Mart 08, 2014 12:40 pm tarafından mehmetömürhan

» \Pß/kask skinleri
Icy Tower Nedir? Nasıl İndiririm? EmptyÇarş. Şub. 12, 2014 8:34 am tarafından tunaykuruan

» S2 Son Silah İllegal TP-Altın Ve Kd Kasmak [Sınırsız Çar Açmak] =>
Icy Tower Nedir? Nasıl İndiririm? EmptySalı Ocak 21, 2014 9:11 pm tarafından mekses21

» s2 son silah hızlı level atlama
Icy Tower Nedir? Nasıl İndiririm? EmptyC.tesi Ağus. 10, 2013 1:46 pm tarafından STReSss

» Adobe Photoshop CS3/CS/CS5 İçin Yeni Ek Program Koleksiyonu (ENG/2010)
Icy Tower Nedir? Nasıl İndiririm? EmptyPerş. Tem. 18, 2013 2:19 pm tarafından resid123456789

» Forum Duyuru:38 Belanın Yetkisi Alınmıştır
Icy Tower Nedir? Nasıl İndiririm? EmptyPtsi Mayıs 06, 2013 2:30 pm tarafından ĝεπç Ŧβ

Kimler hatta?

Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 106 kişi C.tesi Tem. 29, 2017 8:35 pm tarihinde online oldu.

4 posters

Icy Tower Nedir? Nasıl İndiririm?

StreetCrusher™
    StreetCrusher™
    Webmaster
    Webmaster

Rep Puani : 2

Icy Tower Nedir? Nasıl İndiririm? Empty Icy Tower Nedir? Nasıl İndiririm?

Mesaj tarafından StreetCrusher™ C.tesi Kas. 17, 2012 2:32 pm

Icy tower yıllardır herkesin beğenerek oynadığı çok basit ve zevkli bir oyundur. Oyundaki tek amaç zıplayarak kuleye tırmanmak. Yükseğe tırmandıkça oyunun temposu artıyor ve kuleye tırmanmak gittikçe zorlaşıyor. Icy tower da yükseklere çıktıkça oyun daha da zevkli bir hal alıyor. İsterseniz oynadığınız oyunun kaydını alıp daha sonra sitesinden izleyebilrsiniz. Oyunda karakterinizi bile değiştirebilirsiniz. Icy towergörüntü kalitesi olarak biraz zamanın gerisinde kalmış olsa da çok zevkli ve kolay kolay bırakamayacağınız bir oyun. Her düşmede bu sefer daha da yükseğe çıkacağım diye hırslanıp saatlerin nasıl geçitiğiniz anlamayacaksınız. Bu oyun Free Lunch Design’in oluşturduğu bir bilgisayar oyunudur.Oyunla beraber 3 (Son versiyonunda 4) karakter gelir. İlk sürümlerinde sadece tek bir karakterle oynanırken 1.2 ve sonraki versiyonlarında birden fazla karakterle oynanabilir hale gelmiştir. Bunlardan en ünlüsü Harold the Homeboy’dur.Hip Hop’çu bir çocuktur.2.’si Disco Dave’dir.80′lerdeki bir disko adamını andırır.3.’sü Harold’un boş ve renksiz halidir.Bu karakter değiştirilip oyuncunun yarattığı karakter olarak kullanılabilmektedir.Oyunun tam amacı artan hıza bağlı olarak yukarı zıplamaktır.Oyunun ilk versiyonlarında sadece tek bir oynanış modu bulunurken son iki versiyonunda Custom Game adlı bir mod vardır.Bu modda oyuncu çoğu şeyi kendi rahatına göre ayarlar. Oyuna internetten karakter indirilebilmektedir.

Ekran Görüntüsü:

Icy Tower Nedir? Nasıl İndiririm? T_icy-tower-1305670439

İndirme Linki!:

İndirmek İçin Tıklatınız Veya Dokununuz.
    ĝεπç Ŧβ
    ĝεπç Ŧβ
    Askeri Komutan
    Askeri Komutan

Nerden : Bana “kartali veya cimbomu tut cennete gireceksin” deseler, ben bir Fenerbahçeli olarak ” cehenneme girmeye razıyım ” derim.

Icy Tower Nedir? Nasıl İndiririm? Empty Geri: Icy Tower Nedir? Nasıl İndiririm?

Mesaj tarafından ĝεπç Ŧβ C.tesi Kas. 17, 2012 2:51 pm

Yanlış Anlamışın Bu Facebook daki Icy Tower Very Happy Very Happy Very Happy
    musdafakfl
    musdafakfl
    Admin
    Admin

Rep Puani : 9

Mesaj tarafından musdafakfl C.tesi Kas. 17, 2012 2:55 pm

ben bunda 1000 e çıkmıştım ama artık oynamıyorum point blan k oynuyorum ve point blankta ALBAy ım Very Happy
    ĝεπç Ŧβ
    ĝεπç Ŧβ
    Askeri Komutan
    Askeri Komutan

Nerden : Bana “kartali veya cimbomu tut cennete gireceksin” deseler, ben bir Fenerbahçeli olarak ” cehenneme girmeye razıyım ” derim.

Mesaj tarafından ĝεπç Ŧβ C.tesi Kas. 17, 2012 2:57 pm

Bnde Pointciyim Smile
    musdafakfl
    musdafakfl
    Admin
    Admin

Rep Puani : 9

Mesaj tarafından musdafakfl C.tesi Kas. 17, 2012 3:05 pm

:DD bn albayım neye bb
    ĝεπç Ŧβ
    ĝεπç Ŧβ
    Askeri Komutan
    Askeri Komutan

Mesaj tarafından ĝεπç Ŧβ Paz Kas. 18, 2012 2:04 pm

Konu Çöp
    38bela
    38bela
    Deneme moderatör
    Deneme moderatör

Rep Puani : -1

Mesaj tarafından 38bela Paz Kas. 25, 2012 5:20 pm

oyun onlinemi bari

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 2:06 am